Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:30 am


You are not connected. Please login or register

vetem nje fjale..

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 3 e 6]

51default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 26, 2008 8:56 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ehe


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

52default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 26, 2008 9:09 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po

53default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 26, 2008 9:09 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
jo


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

54default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 26, 2008 9:11 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
haha

55default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 26, 2008 9:12 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
qesh


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

56default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 26, 2008 9:22 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
jete

57default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 26, 2008 9:23 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
gjate


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

58default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 26, 2008 9:24 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Bukur

59default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 26, 2008 9:25 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
yll


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

60default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 26, 2008 9:27 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
sunny

61default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 26, 2008 9:28 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Embarassed


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

62default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 26, 2008 9:29 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Wink

63default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 26, 2008 9:35 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Twisted Evil


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

64default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 26, 2008 11:03 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
naten

65default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 27, 2008 1:55 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Jo

66default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 27, 2008 10:27 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
tap


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

67default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 27, 2008 11:47 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
TOPIT

68default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 27, 2008 11:51 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
tani


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

69default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 28, 2008 12:41 am

sjara

avatar
Antare
Antare
Qetesi

70default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 28, 2008 1:47 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Kot

http://www.slubnight.ucoz.com

71default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 28, 2008 3:41 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Idiot

72default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 28, 2008 8:20 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
trrullos


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

73default Re: vetem nje fjale.. prej Thu May 29, 2008 1:21 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
naten

74default Re: vetem nje fjale.. prej Thu May 29, 2008 11:33 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
gjum`t`omel


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

75default Re: vetem nje fjale.. prej Thu May 29, 2008 2:34 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
pig

http://www.slubnight.ucoz.com

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 3 e 6]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi