Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon May 21, 2018 1:55 am


You are not connected. Please login or register

vetem nje fjale..

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 4 e 6]

76default Re: vetem nje fjale.. prej Thu May 29, 2008 7:11 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ku iniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Very Happy Very Happy Very Happy Smile lol!

77default Re: vetem nje fjale.. prej Thu May 29, 2008 8:44 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
gabim


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

78default Re: vetem nje fjale.. prej Sun Jun 01, 2008 12:46 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ehe

79default Re: vetem nje fjale.. prej Sun Jun 01, 2008 1:25 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Hi Basketball


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

80default Re: vetem nje fjale.. prej Sun Jun 01, 2008 2:14 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Hlow

http://www.slubnight.ucoz.com

81default Re: vetem nje fjale.. prej Sun Jun 01, 2008 4:02 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
shoku

82default Re: vetem nje fjale.. prej Sun Jun 01, 2008 7:36 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
yes?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

83default Re: vetem nje fjale.. prej Thu Jun 05, 2008 1:50 pm

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
no

84default Re: vetem nje fjale.. prej Fri Jun 06, 2008 7:44 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po ku hupet moooooooooooooooooooooooooooooo Very Happy

85default Re: vetem nje fjale.. prej Sun Jun 08, 2008 2:10 am

sjara

avatar
Antare
Antare
verte

86default Re: vetem nje fjale.. prej Tue Jun 10, 2008 12:48 pm

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
yes

87default Re: vetem nje fjale.. prej Wed Jun 11, 2008 11:30 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
erdha/une

88default Re: vetem nje fjale.. prej Thu Jun 12, 2008 10:53 am

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Mir E bEre

89default Re: vetem nje fjale.. prej Thu Jun 12, 2008 11:27 am

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
vetem1

90default Re: vetem nje fjale.. prej Fri Jun 20, 2008 1:22 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
attenzione

Http://Anoida.CoM

91default Re: vetem nje fjale.. prej Tue Jun 24, 2008 9:00 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
besim

92default Re: vetem nje fjale.. prej Wed Jun 25, 2008 11:38 am

Sunset girl

avatar
user i ri
user i ri
vape

93default Re: vetem nje fjale.. prej Wed Jun 25, 2008 9:13 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
fitore cheers

94default Re: vetem nje fjale.. prej Thu Jun 26, 2008 10:56 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
urime !!

Http://Anoida.CoM

95default Re: vetem nje fjale.. prej Thu Jun 26, 2008 6:46 pm

Sunset girl

avatar
user i ri
user i ri
plazh

96default Re: vetem nje fjale.. prej Fri Jun 27, 2008 9:50 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
hajde

Http://Anoida.CoM

97default Re: vetem nje fjale.. prej Sat Jun 28, 2008 8:48 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
gjermani

98default Re: vetem nje fjale.. prej Sun Jun 29, 2008 11:01 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
spanj

Http://Anoida.CoM

99default Re: vetem nje fjale.. prej Sun Jun 29, 2008 11:40 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
uj

100default Re: vetem nje fjale.. prej Tue Jul 01, 2008 5:53 pm

Sunset girl

avatar
user i ri
user i ri
muzik

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 4 e 6]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi