Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Fri Apr 27, 2018 9:17 am


You are not connected. Please login or register

Foto Vip-ash

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 10:25 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
fotot e vipave


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 10:41 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Elvana Gjata


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 10:51 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Zanfina Ismaili


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

4default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 10:51 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Elvana Gjata


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 10:53 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Aurela Gace


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

6default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 10:54 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Adelina Ismaili


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

7default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 10:54 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Ciljeta Cilaga


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

8default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 10:55 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Ciljeta Cilaga


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

9default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 10:55 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Elvana Gjata & Gettoar


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

10default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 11:00 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Bleona Qerreti


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

11default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 11:00 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Eranda Libohova


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

12default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 11:00 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Jonida Maliqi


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

13default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 11:01 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Ledina Celo


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

14default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 11:01 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Mariza Ikonomi


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

15default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 11:06 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Leonora Poloska


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

16default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 11:07 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Leonora Jakupi


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

17default Re: Foto Vip-ash prej Fri May 16, 2008 11:07 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


Vin Diesel


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi