Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Fri Apr 27, 2018 9:17 am


You are not connected. Please login or register

Emigrantet shqipetare ne itali

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Emigrantet shqipetare ne itali prej Fri May 16, 2008 11:09 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
emirantet shqipetare


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Emigrantet shqipetare ne itali prej Fri May 16, 2008 11:10 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Qeveria e Berlusconit ka nisur nje Operacion "Fshese" do ta quaja kunder shqipetareve pa dokumenta ose aty qe i presin ne itali ato nuk e kuptoj se pse duhet te bohet edhe italia si greqia nje her e nje koh se tani duket se greket ran qetesi fillun italiont Sad


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi