Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:34 pm


You are not connected. Please login or register

Urimet Per Forumin !!

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 3]

1default Urimet Per Forumin !! prej Thu Mar 13, 2008 5:13 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Urime forumit dhe atij qe e krijoi hect sa me perpara


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

2default yyyyyyttttttt prej Thu Mar 20, 2008 2:46 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:Urime forumit dhe atij qe e krijoi hect sa me perparaytttttttttttttttttttttttttttttttttttt ahahahhahahhahahahhahahahhahahha

3default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu Mar 20, 2008 3:04 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Urime Smile

http://www.slubnight.ucoz.com

4default Re: Urimet Per Forumin !! prej Sun Apr 13, 2008 6:07 pm

Albanian

avatar
user i ri
user i ri
urime urime Smile

5default Re: Urimet Per Forumin !! prej Sun Apr 13, 2008 6:40 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
FLM lale

http://Shqiperia.co.nr

6default Re: Urimet Per Forumin !! prej Wed Apr 16, 2008 3:37 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Urime per imazhin e ri ka dal shum bukur Smile

http://Shqiperia.co.nr

7default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu Apr 17, 2008 10:29 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
URIME PER FORUMIN EDHE PER SITIN SHUM I BUKUR URIME DHE IHER Smile

8default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu Apr 17, 2008 10:29 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
FLM FLM Razz

http://Shqiperia.co.nr

9default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu Apr 17, 2008 10:55 pm

Rules


user i ri
user i ri
Urime per foumin dhe persh.. te gjitheve ne vecanti Devilin Very Happy

10default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu Apr 17, 2008 10:56 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
Weeweee si e paskan bo cunat Webin hallall hallall Ka dal nice fare Smile

11default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu Apr 17, 2008 10:58 pm

Llolipop


user i ri
user i ri
Hajde urime per ket mrekulli qe keni bo

Pershendetje te gjitheve SmileSmileSmile

12default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu Apr 17, 2008 11:00 pm

YoU EnD Me


user i ri
user i ri
Urime Urime po veni fotot ju mer qe tju shofim iher se me cin folim apo Anon ju Razz


pershendetje te gjithve

13default URIME !!! prej Sat Apr 19, 2008 5:33 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Urime per Forumin Suksese Djema Smile Me ne Krye DeViL : Razz

http://www.shqiperilive.tk

14default Re: Urimet Per Forumin !! prej Sat Apr 19, 2008 5:35 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Flm Lale :SmileSmile)Smile

http://Shqiperia.co.nr

15default Re: Urimet Per Forumin !! prej Fri May 02, 2008 11:12 am

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Hajd urime ec sa me perpara SmileSmile

16default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu May 08, 2008 11:50 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
FLM FLM

http://Shqiperia.co.nr

17default Re: Urimet Per Forumin !! prej Fri May 09, 2008 10:58 am

Champion

avatar
user i ri
user i ri
urime per forumin dhe per sitin eshte nice fare Smile

18default Re: Urimet Per Forumin !! prej Fri May 09, 2008 11:02 am

Tuna

avatar
user i ri
user i ri
Urime urime :

19default Re: Urimet Per Forumin !! prej Fri May 16, 2008 11:28 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
urime urime per forumin Very Happy Very Happy

20default Re: Urimet Per Forumin !! prej Sat May 17, 2008 10:59 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
urimeeeeeeee Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

21default Re: Urimet Per Forumin !! prej Sat May 17, 2008 11:31 am

Doberman

avatar
user i ri
user i ri
Pershendetje dhe urime per forumin shum nice

22default Re: Urimet Per Forumin !! prej Sat May 17, 2008 1:01 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Ajde flm dhe urime njeher !!!

http://www.shqiperilive.tk

23default Re: Urimet Per Forumin !! prej Sat May 17, 2008 1:06 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ehe urime t`gjithve Smile

24default Re: Urimet Per Forumin !! prej Sat May 17, 2008 2:29 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
cheers cheers cheers cheers cheers cheers queen king


URIMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE jocolor

25default Re: Urimet Per Forumin !! prej Sat May 17, 2008 5:05 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
urime urime Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 3]

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi