Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:30 pm


You are not connected. Please login or register

erdha dhe une loliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 4]

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ju pershendes te gjitheve Very Happy

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mire se erdhe lolita rabbit bounce affraid sunny drunken bom cheers Basketball santa rendeer king geek jocolor queen scratch scratch elephant afro flower lol!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mire se te gjeta devil cheers Very Happy

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Mire se erdhe lolita kalofsh bukur Smile

http://Shqiperia.co.nr

Tuna

avatar
user i ri
user i ri
mire se erdhe lolita

Albanian

avatar
user i ri
user i ri
Mire se erdhe dhe mire se na gjete Razz

ROMINA


user i ri
user i ri
Pershendetje Lolita

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pershendetje dhe kalofshi nje fundjave te bukur dhe plot supriza Very Happy Very Happy cheers flower

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Flm loli edhe ti gjithashtu Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Mir se na ke ardhe mi lolita na duhej nje Vajs si ju Razz:P

http://www.shqiperilive.tk

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mire se ju gjeta leonardo Very Happy Very Happy

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
mire se erdhe lolita ... kalofsh caste te bukura ne shoqerine tone .. dhe rrespekte

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
faleminderit te gjitheve jeni shume te mire Very Happy Very Happy Very Happy

sjara

avatar
Antare
Antare
lolita agjentja dallavere shkruajti:mire se ju gjeta leonardo Very Happy Very Happy

Lolita mos ja nderro emrin djalit sepse e ka vene me deshire. LEANDRO Smile


KALOFSH MIRE KETU LOLITA

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po desha me ja thene ne perkedhelje miiiiiiiiiiiiiiii hahhahahahhahahahha

pershendetje sjara Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ahhahhahahahaha me perkedhelje What a Face


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pse mooooooooooooo sben te perkedhelesh ketu mo hahahahahahahah Very Happy

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri

http://www.slubnight.ucoz.com

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahahahaaaahah ske lon goc pa e pershendet ne ket menyre dj Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hahahahahahahhha eshte dallaverexhia jone ai Very Happy cheers

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po pra po Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Very Happy Smile Smile si po ja kalon devil

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
si mos me mir yllo po ti ?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
sa jemi gjalle mire do thona devil Smile Smile

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
epo mire mos e vrit menjen


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 4]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi