Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:28 pm


You are not connected. Please login or register

erdha dhe une loliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 4]

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
jo mo lal se vrasi mendjen kollaj hahahahahahh Very Happy Smile

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahaahha mir e bo


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
nje jete kemi kur si kemi 2 Very Happy

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ti kishim me qen se do na maroshin pun Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hahahahahhahahahahhahhEdituar pėr herė tė fundit nga lolita agjentja dallavere nė Mon May 26, 2008 8:43 pm, edituar 1 herė gjithsej

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ahahhahahahaha sa i gjat ky linku upupupuppu


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
lolita agjentja dallavere shkruajti:hahahahahhahahahahhahh
isha tu vene nje imazh po sme pelqeu hahahahahha

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahaha sikur ta dija


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
DeViL shkruajti:ahahhahahahaha sa i gjat ky linku upupupuppu


e vuna gabim moooooo dhe ti hahahahahahaha

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po me qesh eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee afro Very Happy Very Happy

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahahaha po mire mi mire se nuk thash gjo


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
emo dhe une ste thashe gje hahahahahahaah Very Happy

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
e mire skena thon gjo pla tongue


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

sjara

avatar
Antare
Antare
DeViL shkruajti:hahahahaaaahah ske lon goc pa e pershendet ne ket menyre dj Razz

Eshte romantik ai Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ne te vertete une doja ta falenderoja per kete pershendetje qe ben por harrova Embarassed Embarassed

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
romantik Question Question Exclamation Exclamation


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

sjara

avatar
Antare
Antare
lol!

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
afro afro afro


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
queen queen queen queen flower Smile Very Happy

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
naten nga une lolita Very Happy Very Happy

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
noten mi dreq noten


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mos me thuj dreq moooooooooooo hahhhahahhaha Very Happy lol!

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ehe ste them mo pa merak I love you


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hahahhahahhhaha Very Happy lol!

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pirat


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi