Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:27 pm


You are not connected. Please login or register

erdha dhe une loliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 3 e 4]

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar


ju puthi te gjitheve

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Edhe ne te pythim puc puc Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pershendetje nga une ju uroj nje mbremje te mbare Very Happy Very Happy Very Happy

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Gjithashtu edhe une nje dit te mire sot te uroj kith

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
edhe nga un klm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Very Happy What a Face Very Happy Very Happy cheers cheers

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
welcom back loli Smile

Http://Anoida.CoM

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mire se ju gjeta o ju siper Smile Very Happy

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
mire se erdhe ti siper

Http://Anoida.CoM

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
o zot i madh ishalla me fiton sot gjermania

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
urime zemra fitoi gjermoni hallall Very Happy

Http://Anoida.CoM

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
o zot ishalla fiton gjermani
kupa ne gjermani

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
hahaahahhaha si bo kjo sikur do paguhet po fitoi Razz

Http://Anoida.CoM

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mire se ju gjeta te gjitheve

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Welcome back


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
cheers lol!

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Omi tesoro ku je se na ka mor molli Smile dil icik me shpesh dil Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Leandro shkruajti:Mir se na ke ardhe mi lolita na duhej nje Vajs si ju Razz:P

o Leonardo po une vij mo lal po sgjej kend ne forum

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
e ka leandro mi Razz shife iher sa vjet ka qe e ka shkrujt ai ate hahahaha


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hahahahahahah devil ckemi lal lol!

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ku je me yllo ku je Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po ketu mo lal ketu po kam qene shume e zene me pune pastaj jam fut rralle dhe kur hyja sgjeja kend po nga ty ckemi Smile

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
HiĒĒĒ nga un Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hahahahaha as e nje te re nuk ke gjith te vjetra duro se po iken dhe ky vit
ishalla viti tjeter me mire se 2008 vari teneqen thuj

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
e pra ky vit sikur mezi priti me ik hahaha se shijum fare


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 3 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi