Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:15 pm


You are not connected. Please login or register

erdha dhe une loliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 4 e 4]

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
te gjith me ankesa kete vit ca me be Arrow

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Asigjo mos bo rri urte sa te iki se ene 2 muj do Smile ene pastaj shaje hahahaah


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Ome ckena knej

http://Shqiperia.co.nr

Adelina

avatar
Antare
Antare
ckemi lolita si ja kalon ti?

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
lolita ku je me lali se na ka mor molli Very Happy

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
miresejugjeta Smile

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Mire se erdhe loli Smile

shyqyr qe erdhe se edhe devil na u merzit Razz ja hoqa acc un edhe u merzit nuk e dha veten qe pse ma hoqe gje po tha ohuu ca do boj un tha hahahaa

http://Shqiperia.co.nr

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Loli mirese erdhe zemra Smile

o morphine cke qe llap sa anej knej ti mer sikur po tzej rrugen lol

http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ca dmth kjo mi zemra se spo e kapisco Razz

http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
DeViL shkruajti:Ca dmth kjo mi zemra se spo e kapisco Razz


dmth . Ju puth te gjitheve Smile

X

avatar
WebMaster
WebMaster
E kuptove mer debil kshu devil se u ngaterrova Very Happy rri urte tani

Loli ckemi?

http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Morphine shkruajti:E kuptove mer debil kshu devil se u ngaterrova Very Happy rri urte tani

Loli ckemi?
MIRE LAL PO TI SI PO JA KALON lol!

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Morphine shkruajti:E kuptove mer debil kshu devil se u ngaterrova Very Happy rri urte tani

Loli ckemi?

Ca qeka kjo debil kshu gjasme tip tallsi ti eee?

leje lolita mos u mer me ket far mostrre hahahahhahahah

http://Shqiperia.co.nr

angel&devil


Global Moderator
Global Moderator
mire se rdhe dhe mire se te gjeta

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 4 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi