Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:34 pm


You are not connected. Please login or register

cfar po beni ne keto momente

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 4]

1default cfar po beni ne keto momente prej Fri May 16, 2008 11:40 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po shikoj postimet e forumit Very Happy

2default Re: cfar po beni ne keto momente prej Fri May 16, 2008 11:48 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
edhe un po sistemoj staffin Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sat May 17, 2008 10:52 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po shof big brother

4default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sat May 17, 2008 11:23 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
edhe un po shof big brother, prisja qe te ikte nicja iku dorina Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sun May 18, 2008 1:07 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po behem gati per gjum naten Very Happy

6default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sun May 18, 2008 12:40 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
Un sa u zgjova po pres qumshin Razz

7default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sun May 18, 2008 3:03 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po behem gati me dal Very Happy

8default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sun May 18, 2008 3:16 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ehe do dal ene un


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

9default Re: cfar po beni ne keto momente prej Wed May 21, 2008 10:27 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ja muhabet me sjaren Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

10default Re: cfar po beni ne keto momente prej Wed May 21, 2008 10:28 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
muhabet me devil, dhe te dua nuk kam si te them ndryshe, e tregoi ky Razz

11default Re: cfar po beni ne keto momente prej Wed May 21, 2008 10:29 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahahahaahahhahahahaah


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

12default Re: cfar po beni ne keto momente prej Wed May 21, 2008 10:56 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po pres dike te me dal OnLine Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

13default Re: cfar po beni ne keto momente prej Thu May 22, 2008 1:38 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po rri

14default Re: cfar po beni ne keto momente prej Fri May 23, 2008 8:20 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po shof a eshte kush ne linje Surprised Surprised

15default Re: cfar po beni ne keto momente prej Fri May 23, 2008 9:53 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
cuditerisht ate po bosha ene un Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

16default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sat May 24, 2008 8:01 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po lexoj gazeten shqiptare Crying or Very sad

17default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sat May 24, 2008 8:05 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
po bej ca DVD

http://www.slubnight.ucoz.com

18default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sat May 24, 2008 8:06 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
uaaaaaaaaaaaaaaaaaa kush eshte ne linje cheers Smile

19default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sat May 24, 2008 8:30 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Po shoh qe sme ndahen dallaveret e omla ka mrapa hahahahhaha :-*

http://www.slubnight.ucoz.com

20default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sat May 24, 2008 10:25 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po postoj


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

21default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sun May 25, 2008 7:17 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po shikoj a eshte kush ne linje Shocked Smile

22default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon May 26, 2008 1:57 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po shof antaret


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

23default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon May 26, 2008 2:28 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
c'thone anetaret Devil, mire jane? Question

24default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon May 26, 2008 3:14 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
sjane mire fare shumica yllo


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

25default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon May 26, 2008 6:15 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
psemo ke ndonje ankese nga antaret hahahhahhhhaha te gjith te mire jane cheers Very Happy Smile

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 4]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi