Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:31 am


You are not connected. Please login or register

cfar po beni ne keto momente

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 4]

26default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon May 26, 2008 8:09 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahhahahaha ne qe jemi aktiv po Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

27default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon May 26, 2008 8:34 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ja po shkruaj te forumi dhe pastaj do shofi big brother

28default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon May 26, 2008 8:38 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
po shof portalin se e kom lon icik mas dore

http://Shqiperia.co.nr

29default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon May 26, 2008 8:54 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po i them web master a don ndihme Very Happy Smile

30default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon May 26, 2008 8:57 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
flm po sme ndihmon dot Smile

http://Shqiperia.co.nr

31default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon May 26, 2008 9:01 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
boh t`thush se ca pune ka ky


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

32default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon May 26, 2008 9:37 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po iki te dal xhiro hajd ciao tgjithve


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

33default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon May 26, 2008 10:54 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
edhe une po ju them naten kush eshte ne linje Very Happy

34default Re: cfar po beni ne keto momente prej Tue May 27, 2008 1:56 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Me qenese hyra po i hedh nje sy Smile

35default Re: cfar po beni ne keto momente prej Tue May 27, 2008 10:27 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
jam tu piii


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

36default Re: cfar po beni ne keto momente prej Wed May 28, 2008 12:43 am

sjara

avatar
Antare
Antare
Jam duke i terhequr verejtje Devil se nuk eshte mire te pish

37default Re: cfar po beni ne keto momente prej Wed May 28, 2008 1:20 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Po i shkruaja gazetes shqip

http://www.slubnight.ucoz.com

38default Re: cfar po beni ne keto momente prej Wed May 28, 2008 8:27 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Po menoj te largohem nga forumi se ka fillu me rreshkit (sjam mir hic)


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

39default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon Jun 02, 2008 7:25 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar

40default Re: cfar po beni ne keto momente prej Thu Jun 05, 2008 1:48 pm

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
si parafolsja Very Happy

41default Re: cfar po beni ne keto momente prej Wed Jun 11, 2008 11:34 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po shof ndeshjen turqi- zvicer

42default Re: cfar po beni ne keto momente prej Thu Jun 12, 2008 10:51 am

StRuGaNi


user i ri
user i ri
shife shife kith klm

43default Re: cfar po beni ne keto momente prej Thu Jun 12, 2008 11:28 am

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
sa jam ngrejt nga gjumi mer skom gjo ca me bo deri sa te me dali tamom pranaj po postoj

44default Re: cfar po beni ne keto momente prej Thu Jun 12, 2008 3:31 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
hahahahah posto posto resp.

45default Re: cfar po beni ne keto momente prej Fri Jun 20, 2008 1:19 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
po merem me forumin

Http://Anoida.CoM

46default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sun Jun 29, 2008 11:44 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
un po postoj me gjith ket frymzim qe mka ardh

47default Re: cfar po beni ne keto momente prej Wed Jul 02, 2008 9:49 pm

Sunset girl

avatar
user i ri
user i ri
muzik,forum,msn

48default Re: cfar po beni ne keto momente prej Thu Jul 03, 2008 12:28 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
msn,forum,muzik Smile

Http://Anoida.CoM

49default Re: cfar po beni ne keto momente prej Thu Jul 17, 2008 9:25 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po shikoj ca eshte bere ketej se kam qene me pushime dhe po bej disa postime cheers Smile

50default Re: cfar po beni ne keto momente prej Fri Jul 18, 2008 10:55 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
asigjo nuk eshte bo sa ike ti ikem te gjith ne Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi