Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:29 am


You are not connected. Please login or register

cfar po beni ne keto momente

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 3 e 4]

51default Re: cfar po beni ne keto momente prej Fri Jul 18, 2008 10:28 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po i them devilit ku po i kalon pushimet Smile

52default Re: cfar po beni ne keto momente prej Fri Jul 18, 2008 11:29 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ne durres zemer se skom koh per ven tjeter


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

53default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sat Jul 19, 2008 11:37 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ja kalofsh sa me mire zemra dhe mos ri shume ne dilell hahahahahahah Smile

54default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon Jul 21, 2008 10:49 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ahahhaha leje se bona dy dit plazh tashi gjith diten ne diell kam nejt jam bo si jevg mos me shif mo ne kamer Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

55default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon Jul 21, 2008 10:22 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
oooooo sa lakmi te kam keu vetem ftohte eshte se pame nje dite me diell Sad po mir qe kalova dy jav me diell kur ika per vacanca Very Happy

56default Re: cfar po beni ne keto momente prej Tue Jul 22, 2008 10:19 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahahaha e mire se 2 jav sjan pak


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

57default Re: cfar po beni ne keto momente prej Tue Jul 22, 2008 9:42 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po flas tel Smile

58default Re: cfar po beni ne keto momente prej Wed Jul 23, 2008 10:44 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po kaloj kohen


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

59default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sat Sep 13, 2008 9:18 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
Po i rikthehem forumit pas nje kerkese te devili Razz

60default Re: cfar po beni ne keto momente prej Sun Sep 21, 2008 12:13 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po shikoj a eshte kush ne forum dhe po lexoj titujt e gazetave

61default Re: cfar po beni ne keto momente prej Fri Nov 21, 2008 2:05 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
po merem pak me temat e forumit

62default Re: cfar po beni ne keto momente prej Fri Nov 21, 2008 2:31 pm

Verona

avatar
user i ri
user i ri
Po shoh postimet e forumit

63default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon Nov 24, 2008 1:43 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
po pi i cigare

http://Shqiperia.co.nr

64default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon Nov 24, 2008 1:53 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
po behem gati me fjet

65default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon Nov 24, 2008 3:13 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po behem gati me dal

66default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon Nov 24, 2008 5:45 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Un sa erdha nga puna po haj buk Very Happy

http://Shqiperia.co.nr

67default Re: cfar po beni ne keto momente prej Mon Nov 24, 2008 5:53 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ja po i kthehem forumit

http://Shqiperia.co.nr

68default Re: cfar po beni ne keto momente prej Tue Nov 25, 2008 9:50 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
[b]PO PI NJE CAJ TE NXEHTE[i]

69default Re: cfar po beni ne keto momente prej Tue Nov 25, 2008 10:01 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Te boft mire ti siper un po pi i cinare me te dredhme Razz

http://Shqiperia.co.nr

70default Re: cfar po beni ne keto momente prej Tue Nov 25, 2008 10:19 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
DeViL shkruajti:Te boft mire ti siper un po pi i cinare me te dredhme Razz

mos e drith cinaren se ja ta solla une biles dhe te ndezme e ke

71default Re: cfar po beni ne keto momente prej Tue Nov 25, 2008 10:21 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
[quote="lolita agjentja dallavere"]
DeViL shkruajti:Te boft mire ti siper un po pi i cinare me te dredhme Razz

mos e drith cinaren se ja ta solla une biles dhe te ndezme e ke

72default Re: cfar po beni ne keto momente prej Tue Nov 25, 2008 10:23 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Faleminderit shefe Very Happy

http://Shqiperia.co.nr

73default Re: cfar po beni ne keto momente prej Tue Nov 25, 2008 10:30 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
DeViL shkruajti:Faleminderit shefe Very Happy
po mos pi shume se te demton shendetin hhahha Very Happy

74default Re: cfar po beni ne keto momente prej Tue Nov 25, 2008 10:35 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
lolita agjentja dallavere shkruajti:
DeViL shkruajti:Faleminderit shefe Very Happy
po mos pi shume se te demton shendetin hhahha Very Happy

75default Re: cfar po beni ne keto momente prej Tue Nov 25, 2008 10:36 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
o zot se na bone me fiksime ueee ku e gjete

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 3 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi