Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:29 am


You are not connected. Please login or register

C`fare doni te pini ne keto momente?

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 5]

1default C`fare doni te pini ne keto momente? prej Fri May 16, 2008 11:50 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Un i uj me gaz Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

2default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat May 17, 2008 12:16 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
nji caj te nxete Crying or Very sad

3default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat May 17, 2008 11:01 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
nje caffe me loliten Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

4default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat May 17, 2008 11:34 am

Doberman

avatar
user i ri
user i ri
vetem kafe

5default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat May 17, 2008 11:58 am

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
kokain Razz

6default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat May 17, 2008 2:34 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
COCA COLA

7default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat May 17, 2008 5:10 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
red bull Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

8default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat May 17, 2008 10:51 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
uje me copa akulli

9default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat May 17, 2008 11:24 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
un konjak po pi ene me ate du me vazhdu


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

10default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun May 18, 2008 12:21 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
eshte shume vone nuk mundem te pi

por mece duhet se eshte tema

nje gote uje Very Happy Very Happy Very Happy

11default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun May 18, 2008 12:41 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
raki rrushi ..

12default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun May 18, 2008 3:02 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ckocidence figo edhe une raki rrushit ma kane sjelle nga shqiperia hahahahahhahaha Very Happy Smile

13default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun May 18, 2008 3:17 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
o figo o pijanec i keq

un du me pi uj me gaz Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

14default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun May 18, 2008 3:21 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
kur u bona pijanec un me weeeeeeeeeee sa shpejt qe te del nomi kot Razz

15default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun May 18, 2008 5:16 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
taksirat e ke ma bo i dopje konjak aty dhe 1 3she se mka hik miza

16default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun May 18, 2008 11:11 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
nje got bire Very Happy

17default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Wed May 21, 2008 10:28 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
we pi mi nej vecchia romagna ca birre pirat


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

18default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Wed May 21, 2008 10:30 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
caj me jasemin

19default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Wed May 21, 2008 10:31 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
jasemin ?! ca eshte kjo ? confused


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

20default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Wed May 21, 2008 10:32 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
nje lule, caji me te eshte fantastik. E kam pire ne nje lokal ne Tirane.

21default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Wed May 21, 2008 10:34 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
tashi du me pi konjak se mka fillu koka keq fare Suspect


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

22default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Wed May 21, 2008 10:37 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Te shkuara, qetesoje me kamomil. Konjaku ta demton me shume.

23default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Wed May 21, 2008 10:38 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
me shum se tap ska ca te me boje


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

24default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Wed May 21, 2008 10:42 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
hahahahahaha

25default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Wed May 21, 2008 10:43 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
s`tallem

do pi do pi sa te iki ne shpi Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 5]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi