Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:30 am


You are not connected. Please login or register

C`fare doni te pini ne keto momente?

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 5 e 5]

101default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Thu Jun 26, 2008 11:03 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
Uj me akull shum

Http://Anoida.CoM

102default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun Jun 29, 2008 11:43 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
i red bull per qefin tim

103default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Wed Jul 02, 2008 9:50 pm

Sunset girl

avatar
user i ri
user i ri
1 pit bull

104default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Thu Jul 03, 2008 12:27 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
1 long pjeshke Very Happy

Http://Anoida.CoM

105default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Thu Jul 17, 2008 9:31 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
nje birre korce

106default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Fri Jul 18, 2008 10:54 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahahaha doke me u bo tap sot ee


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

107default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Fri Jul 18, 2008 10:33 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po pi nje porto santelmo a tjua mbushi nga nje gote se eshte shume e mire e kam ble ne portugal

108default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Fri Jul 18, 2008 11:29 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mire ma mush i gote pls


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

109default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat Jul 19, 2008 11:38 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
me patjeter sa te dush te befte mire Smile

110default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon Jul 21, 2008 10:47 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
flm


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

111default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon Jul 21, 2008 10:48 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
tashi po pi i cokollat te ftoht se e kom fiksim Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

112default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon Jul 21, 2008 10:23 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po pi nje caj te nxet Embarassed

113default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Tue Jul 22, 2008 10:19 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
kafe me loliten se eshte mjes


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

114default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Tue Jul 22, 2008 9:45 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po pi nje red bull po ja coj dhe nje devilit Smile

115default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Wed Jul 23, 2008 10:44 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
u FLM zemer Smile
po kshu vetem sme pihet mu hec e pim bashke po deshe


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

116default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat Sep 13, 2008 9:15 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
waaa i kafe me ju te dy me lart

117default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Fri Nov 21, 2008 3:04 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
spi kafe me ty un Very Happy

un desha i caj se jam ftof

http://Shqiperia.co.nr

118default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon Nov 24, 2008 1:37 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Salep

http://Shqiperia.co.nr

119default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon Nov 24, 2008 1:56 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
cokollat te nxehte Smile

120default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon Nov 24, 2008 2:04 am

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
vodka red bull

121default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Tue Nov 25, 2008 9:56 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
EDHE UNE PO VETEM REDBULL

122default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Tue Nov 25, 2008 9:57 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
A e ndajm pergjys si thu?

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 5 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi