Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:31 am


You are not connected. Please login or register

C`fare doni te pini ne keto momente?

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 5]

26default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Thu May 22, 2008 1:39 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
raki

27default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Fri May 23, 2008 8:18 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po pres dhe pak confused pastaj do shkoj me pi ne nje mbremje cheers

28default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Fri May 23, 2008 9:54 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
lum si ti mu mka ftu sjara per vete Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

29default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat May 24, 2008 8:00 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po ca do pini Smile

une nje kafe te madhe po pi Very Happy

30default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat May 24, 2008 8:03 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri

http://www.slubnight.ucoz.com

31default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat May 24, 2008 8:07 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
dj apo ma mbush edhe mua nje gote lal Very Happy

32default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat May 24, 2008 10:25 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
edhe mu po nuk pertove Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

33default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun May 25, 2008 7:18 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
DeViL shkruajti:edhe mu po nuk pertove Very Happy


ajd pra gezuar devil Smile cheers

34default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 1:57 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
cin cin


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

35default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 6:16 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
nje got shampanje Smile

36default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:09 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
kafen e piva du i birr tashi


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

37default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:35 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
cfar biret don stela apo bire tirane Smile

38default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:38 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
se di se ca do devil po un i du i peroni

http://Shqiperia.co.nr

39default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:39 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
stela du un loli webmasterit po ja sajoj i peroni po ti ca do me pi ?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

40default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:42 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Nuk e di kush qeras ketu por une cajin tim te preferuar doja Very Happy

41default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:43 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
uiiiiiiii direkt mi


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

42default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:46 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Basketball Basketball ti qeraske ėėė

43default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:47 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po meqe masteri po merret me lajmet tashi mu me tako rendeer rendeer


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

44default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:50 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
sot apo gjith javen?? Question

45default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:50 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
sjara shkruajti:Nuk e di kush qeras ketu por une cajin tim te preferuar doja Very Happy

po per qerasje u takon meshkujve hahahahahah si eshte zakoni ti vetem bej porosine se une do porosis nje red bull cheers

46default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:51 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ej ju te dyja mos i bini n`top Razz

o sjara o yllo un ti paguj per gjith vitin Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

47default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:53 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
pse nuk thua ti te bej listen une Laughing Laughing Laughing Laughing

48default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:54 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ueeeeee o webmaster me nimo icik mer se jan gjith kto shpenzime Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

49default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:56 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
hahahahaha pse shperdoruese jam une Devil??
Jam kursimtare e madhe dua vec:
Cajin me jasemin
...............
.................
....................
.....................
......................
kaq

50default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:57 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ehe po ato pikat car jan ? drunken drunken


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi