Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:30 am


You are not connected. Please login or register

C`fare doni te pini ne keto momente?

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 3 e 5]

51default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:58 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
kerkesat qe behen sipas menyse se lokalit Laughing Laughing

52default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 8:59 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Sad Sad Sad


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

53default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:01 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hahahahhhha me shkrive sjara mer ca te duash se te tha devili i paguan ai ti vetem hap goje mi goc Very Happy Very Happy Very Happy

54default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:01 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
he pra mos u qaj, vete na ftove, po ku me iku kjo loli????????????

55default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:02 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po ju te dyja mi po hani inot kush mer me pi me shum eeeeee


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

56default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:04 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
mos e akuzo loliten ajo akoma nuk ka filluar pirat

57default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:05 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

58default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:13 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
sjara shkruajti:he pra mos u qaj, vete na ftove, po ku me iku kjo loli????????????

ketu jam mi lal ketu o i bej keta me na qeras o plas hahahahaha fillo listen se un tani do nisi Very Happy Very Happy

59default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:13 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
DeViL shkruajti:Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

mos i hap syt devil se akoma skemi fillu nga lista hahahahah

60default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:14 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
leje mer mos e bo listen ngjo mu Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

61default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:15 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
DeViL shkruajti:po ju te dyja mi po hani inot kush mer me pi me shum eeeeee

o do pime o plasim hahahahaha Very Happy cheers ura femrat

62default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:15 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po po nji urra per grate


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

63default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:16 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa femrattttttttttttttttttttttttttttttttttt cheers cheers

64default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:17 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Mad Mad Mad Mad Mad


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

65default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:18 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Devil po te ishte rradha jone nuk do te qaheshim nga lista juaj. Perseri ne me pak e prishim zemren Rolling Eyes Rolling Eyes
Keshtu si po na qeras ka per te na ngac

66default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:19 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
emmmmmmmm po ca doni ju persh..?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

67default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:21 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
o sjara lene se nuk ju themi me se dhe nqs na i japin do mbytemi prej nameve te tyre hahahahaha Very Happy

68default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:21 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Keshtu si u solle ti Uje duam Crying or Very sad mundesisht nga cesmja qe mos te harxhojme

69default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:22 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
boh s`ngeli gjo tjeter vetem me ju thon pini ca te doni se pagu lala gjoni


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

70default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:23 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
boh mos qani ju te dyja eee Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

71default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:25 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
uuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ku i pe lotet ti moooooooooooooooooooo po ti po qan mo se do hargjosh edhe uin e cezmez edhe kete sdon me na dhen se kur te vije fatura e ujit ta paguajme hahahahhaah Very Happy

72default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:27 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hajde pim iher po kismet se faturen e japim sjares Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

73default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:28 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Me kenaqesi, nuk e kam problem fare. Cool

74default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 9:30 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
waw mund ti marim dhe kto sjara?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

75default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon May 26, 2008 10:53 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
me ne fund e hapi zemren devili cheers cheers cheers cheers me fund po i pime devil

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 3 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi