Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:31 am


You are not connected. Please login or register

C`fare doni te pini ne keto momente?

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 4 e 5]

76default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Tue May 27, 2008 1:58 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
DeViL shkruajti:waw mund ti marim dhe kto sjara?Mund ti marresh Devil.
Lolita zemer e hapa une zemren se Devil as ka ne plan Razz Very Happy Very Happy

77default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Tue May 27, 2008 10:27 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
tani merni tgjith me pi pini ca te doni se jam tapppppppp


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

78default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Wed May 28, 2008 12:44 am

sjara

avatar
Antare
Antare
hahahahah kjo nuk eshte e drejte, kur te te dali pija do te na quash hajdute Razz Razz

79default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Wed May 28, 2008 1:08 am

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri

http://www.slubnight.ucoz.com

80default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Thu May 29, 2008 1:24 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
red bull

sjara ec goc i bejme yzmetin vetes dhe pime me paret tona cheers affraid se u pa puna e devili

81default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Thu May 29, 2008 11:33 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
un du i bravo pjeshke Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

82default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat May 31, 2008 12:15 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
i kafe me devil ta qetesoj se qeka me nerva

http://Shqiperia.co.nr

83default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sat May 31, 2008 8:22 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri

http://www.slubnight.ucoz.com

84default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun Jun 01, 2008 12:41 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
uuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa edhe une po i them devilit ec e pime nje kafe dhe largoi nervat lol! lol! Very Happy

85default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun Jun 01, 2008 1:22 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
nca veni do e pim kafen ?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

86default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun Jun 01, 2008 10:02 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Me gjith ato pije qe u serviren, kafeja mbeti ne fund? Very Happy

87default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun Jun 01, 2008 10:06 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
kafe me sjaren se mka more molli shum


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

88default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun Jun 01, 2008 10:13 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Mos me akuzo kam bere vetem dy dite munges Razz
Me gjithe qejf e pime kafen.

89default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun Jun 01, 2008 10:19 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Smile ok flm qe pranove vetem me thuj venin se po skam ardh Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

90default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun Jun 01, 2008 10:21 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Keshtu hapur ta them vendin une? vijne te gjithe, une vetem loliten them te ftojme Very Happy

91default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Sun Jun 01, 2008 10:23 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
jo jo me mire me fto vetem mu Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

92default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon Jun 02, 2008 6:49 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
joooooooooooooooooooo more sa i zgjut qe je prit radhen u ky do pije kafen para meje flower Smile

93default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon Jun 02, 2008 7:17 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar

94default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Mon Jun 02, 2008 10:02 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Lolita te siguroj se tani do te te ftoje me patjeter Smile Smile

95default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Wed Jun 04, 2008 10:51 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
nje got uje se me eshte tha goja96default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Thu Jun 05, 2008 1:47 pm

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
nje gote uje

97default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Fri Jun 20, 2008 1:25 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
caj kanabis Razz

Http://Anoida.CoM

98default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Tue Jun 24, 2008 7:21 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
caj kamomili

99default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Tue Jun 24, 2008 8:56 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
nje red bull

100default Re: C`fare doni te pini ne keto momente? prej Thu Jun 26, 2008 11:02 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
Uj me akull shum

Http://Anoida.CoM

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 4 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi