Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:30 am


You are not connected. Please login or register

Formoni fjali me shkronjen e fundit

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 6]

26default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Wed May 21, 2008 12:17 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
analgin


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

27default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Wed May 21, 2008 10:11 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
intonacion

28default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Wed May 21, 2008 10:18 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
network


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

29default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Wed May 21, 2008 10:20 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Kapele


Nuk me duket mire kjo faqe mua sot, sa here postoj me kerkon identifikim. Nuk ka besim me duket lol! lol!

30default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Wed May 21, 2008 10:21 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
kan te gjitha forumet prb as vet spo e kuptoj


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

31default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Wed May 21, 2008 10:21 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
element


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

32default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Wed May 21, 2008 10:22 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Tatuazh

33default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Wed May 21, 2008 10:23 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
zhab affraid


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

34default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Wed May 21, 2008 10:23 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
bukur

35default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Wed May 21, 2008 10:24 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
rrugac


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

36default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Thu May 22, 2008 1:39 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
cup

37default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Thu May 22, 2008 1:56 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
punisher


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

38default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Thu May 22, 2008 2:59 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Relacion

39default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Thu May 22, 2008 6:33 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
notice


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

40default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Thu May 22, 2008 9:01 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
celebrim

41default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Thu May 22, 2008 9:19 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
martes


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

42default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Fri May 23, 2008 8:15 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
sjellje

43default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Fri May 23, 2008 9:56 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
estetik


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

44default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Sat May 24, 2008 2:29 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Katnor

http://www.slubnight.ucoz.com

45default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Sat May 24, 2008 2:40 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
rrumpall


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

46default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Sat May 24, 2008 7:57 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
llakabere

47default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Sat May 24, 2008 10:24 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
erresire


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

48default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Sun May 25, 2008 7:21 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
embelsire

49default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Mon May 26, 2008 1:56 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
egersire


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

50default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Mon May 26, 2008 8:36 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
enigme

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 6]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi