Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:30 am


You are not connected. Please login or register

Formoni fjali me shkronjen e fundit

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 4 e 6]

76default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Wed May 28, 2008 8:29 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
eksplosion


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

77default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Thu May 29, 2008 1:20 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
nac

78default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Thu May 29, 2008 11:34 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
chat


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

79default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Thu May 29, 2008 2:27 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Tangarrllik

http://www.slubnight.ucoz.com

80default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Thu May 29, 2008 7:12 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
karote

81default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Thu May 29, 2008 8:45 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
edit


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

82default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Fri May 30, 2008 12:50 am

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
TAXI

http://www.slubnight.ucoz.com

83default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Fri May 30, 2008 9:30 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ision


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

84default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Fri May 30, 2008 8:41 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Nderkombetar

http://www.slubnight.ucoz.com

85default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Sat May 31, 2008 11:40 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
rambo


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

86default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Sun Jun 01, 2008 12:45 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
orendreqes

87default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Sun Jun 01, 2008 1:25 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
squfur


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

88default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Sun Jun 01, 2008 2:03 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Rugac

http://www.slubnight.ucoz.com

89default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Sun Jun 01, 2008 2:05 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
cjap

90default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Sun Jun 01, 2008 2:05 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
peshkaqen

91default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Sun Jun 01, 2008 2:05 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
natyra

92default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Sun Jun 01, 2008 4:02 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Albania

93default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Sun Jun 01, 2008 7:37 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
aroplan


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

94default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Mon Jun 02, 2008 6:47 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
nush

95default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Mon Jun 02, 2008 9:50 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
shqiperi

96default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Mon Jun 02, 2008 9:50 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
itali

97default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Wed Jun 04, 2008 10:52 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
irak

98default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Thu Jun 05, 2008 1:46 pm

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
kansas

99default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Fri Jun 20, 2008 1:26 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
sex

Http://Anoida.CoM

100default Re: Formoni fjali me shkronjen e fundit prej Mon Jun 23, 2008 9:56 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
xing

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 4 e 6]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi