Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:30 am


You are not connected. Please login or register

Ku do i kaloni pushimet e veres

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Ku do i kaloni pushimet e veres prej Sat May 17, 2008 12:22 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
cheers albania cheers

2default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Sat May 17, 2008 11:02 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
un ne turqi kisha qef


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Sat May 17, 2008 11:05 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
brazil Very Happy

http://Shqiperia.co.nr

4default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Sat May 17, 2008 11:33 am

Doberman

avatar
user i ri
user i ri
ne Spanje do iki Wink

5default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Sat May 17, 2008 1:08 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ne durres Very Happy

6default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Sun May 18, 2008 12:41 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
ca durresi mer po ne florida thuj (usa)

7default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Sun May 18, 2008 3:06 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
2 jave shqiperi 1 jave ne barcelone cheers cheers cheers

8default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Sun May 18, 2008 3:15 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
waw rri ne durres un Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

9default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Sun Jun 01, 2008 10:05 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Ne Dubai

10default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Sun Jun 01, 2008 10:07 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
bombay dream


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

11default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Sun Jun 01, 2008 10:12 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
jo gjithmone dream jane dream, ka raste kur jane realitet Smile gjithsesi kjo nuk eshte dicka per dream.

12default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Sun Jun 01, 2008 10:20 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ashu quhet mi di gjo un ne TV e kam pa mka pelqy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

13default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Sun Jun 01, 2008 11:16 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
une per vte i kaloj ne durres

14default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Sun Jun 01, 2008 11:22 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
eu shum mire e bo mer se ven i bukur po un ngaqe jam perdit ktu mu ka merzit Razz du me ik ne meksik Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

15default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Mon Jun 02, 2008 9:31 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar


barcelone

16default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Thu Jun 05, 2008 1:47 pm

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
ne tunizi

17default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Fri Jun 20, 2008 1:24 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
ne holland me lali aty ku eshte cocaina perkomesh Razz

Http://Anoida.CoM

18default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Mon Jun 23, 2008 9:53 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
brazil

19default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Mon Jun 23, 2008 10:30 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ne shqiperi

20default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Mon Jun 23, 2008 10:37 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
hah ne shqiperi hajde se i bojm bashke un ti dhe kasandra:Razz

Http://Anoida.CoM

21default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Tue Jun 24, 2008 7:17 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
hahaha po nej ven per mu a ka ?

22default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Thu Jul 17, 2008 9:40 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
©opy®ight shkruajti:hah ne shqiperi hajde se i bojm bashke un ti dhe kasandra:Razz

a po me prisni kur te vij hahahahhhha Smile Smile cheers

23default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Thu Jul 17, 2008 9:41 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Adelina shkruajti:hahaha po nej ven per mu a ka ?
pa tjeter vetem ec ti Very Happy

24default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Fri Jul 18, 2008 10:51 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ku do shkoje ajo mi avash mi se jam un ktu Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

25default Re: Ku do i kaloni pushimet e veres prej Mon Nov 24, 2008 1:46 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
po vi dhe un me devilin u papuna

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi