Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:32 pm


You are not connected. Please login or register

Prezantimi Doberman

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Prezantimi Doberman prej Sat May 17, 2008 11:30 am

Doberman

avatar
user i ri
user i ri
Mire se ju gjeta te gjitheve Smile

2default Re: Prezantimi Doberman prej Sat May 17, 2008 11:38 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
mire se erdhe lale

http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Prezantimi Doberman prej Sat May 17, 2008 11:46 am

Tuna

avatar
user i ri
user i ri
mire se erdhe doberman Smile

4default Re: Prezantimi Doberman prej Sat May 17, 2008 11:51 am

Albanian

avatar
user i ri
user i ri
Mire se erdhe dober Very Happy

5default Re: Prezantimi Doberman prej Sat May 17, 2008 11:55 am

ROMINA


user i ri
user i ri
Ciao Doberman

6default Re: Prezantimi Doberman prej Sat May 17, 2008 1:00 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
[b] WelCome Doberman !!!

http://www.shqiperilive.tk

7default Re: Prezantimi Doberman prej Sat May 17, 2008 1:06 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mire se erdhe dobermen Laughing

8default Re: Prezantimi Doberman prej Sat May 17, 2008 2:24 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mire se erdhe lal ja kalofsh sa me bukur Very Happy Very Happy Smile lol!

9default Re: Prezantimi Doberman prej Sat May 17, 2008 5:07 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mire se erdhe doberman Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

10default Re: Prezantimi Doberman prej Tue May 20, 2008 4:35 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Mire se erdhe Doberman, kalofsh bukur ne kete shoqeri.

11default Re: Prezantimi Doberman prej Tue May 20, 2008 11:04 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy cheers

12default Re: Prezantimi Doberman prej Wed May 21, 2008 11:35 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
geek jocolor king


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi