Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:22 pm


You are not connected. Please login or register

kerkessa ime

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default kerkessa ime prej Sat May 17, 2008 1:10 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Hm kam nje kerkese per Admin Foruni Uroj qe te merret parasyshe Very Happy

http://www.shqiperilive.tk

2default Re: kerkessa ime prej Sat May 17, 2008 1:12 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Vota ime eshte per "PO"

3default Re: kerkessa ime prej Sat May 17, 2008 1:32 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Edhe vota ime eshte per "PO" . Por the crow te duhet te heqesh dike qe te shtosh leandron sepse nuk lejohen me shum se 2 Admin Forumi..

http://Shqiperia.co.nr

4default Re: kerkessa ime prej Sat May 17, 2008 5:12 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Se di ne me pranohet vota tani qe sjam me ne staff po gjithsesi vota ime nqs pranohet eshte per "PO"


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: kerkessa ime prej Sun May 18, 2008 11:02 am

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
dhe vota ime meqe e njof realisht eshte po

6default Re: kerkessa ime prej Sun May 18, 2008 1:01 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Atehere Leandro ka mare 4 VOTA nga 6 anetre te staffit

Leandro Shtohet Administrator Forumi Dhe tema mbyllet..

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi