Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:33 pm


You are not connected. Please login or register

Nje fjale qe do ti dedikoni dikujt qe e doni shum

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 2]

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
o shpiytytytyyttyytytytytyyyyyyyyyyy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
JASHTE TEME !!Edituar pėr herė tė fundit nga DeViL nė Wed May 28, 2008 8:23 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : kUJDES!!)

http://www.slubnight.ucoz.com

sjara

avatar
Antare
Antare
JASHTE TEME !!Edituar pėr herė tė fundit nga DeViL nė Wed May 28, 2008 8:24 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : KUJDES)

sjara

avatar
Antare
Antare
JASHTE TEME !!Edituar pėr herė tė fundit nga DeViL nė Wed May 28, 2008 8:26 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : KUJDES ME FJALET QE TE DY. JU KAM TE DY TE BESUM NE FORUM SMA MERRTE MENJA TA BOSHIT JU TE DY KET PUN. MA KENI PRISH QEFIN FARE ME KTO POSTIME ..)

sjara

avatar
Antare
Antare
Une kam nje parim Devil. Nuk te demtoj dhe as te poshteroj , dhe as nuk te le te me demtosh apo poshterosh.Edituar pėr herė tė fundit nga sjara nė Wed May 28, 2008 10:08 pm, edituar 1 herė gjithsej

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
wee mos filloni mo amon


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po ca kini moooooooooooooooooo devil Sleep

sjara

avatar
Antare
Antare
lolita agjentja dallavere shkruajti:po ca kini moooooooooooooooooo devil Sleep


Devil nuk ka bere asgje, ai di te sillet.

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
zemer


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
locke flower

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
lalke


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

StRuGaNi


user i ri
user i ri
hahahah

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
o rapatush Very Happy

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
zemerushe


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
yllo Very Happy

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
kellire


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
zemer

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
shpirti i vogel

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
tesoro mio

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
o llape

Http://Anoida.CoM

Adelina

avatar
Antare
Antare
zemra ime

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
rapatushi im

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
my love

Http://Anoida.CoM

Adelina

avatar
Antare
Antare
o shpirtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
o jeta ime

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi