Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:27 pm


You are not connected. Please login or register

Urimet Per Forumin !!

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 3]

26default Re: Urimet Per Forumin !! prej Sun May 18, 2008 12:36 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
urime Very Happy

27default Re: Urimet Per Forumin !! prej Sun May 18, 2008 2:55 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po coj nje dolli per forumin cheers

28default Re: Urimet Per Forumin !! prej Wed May 21, 2008 12:28 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
cin cin


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

29default Re: Urimet Per Forumin !! prej Wed May 21, 2008 10:18 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
urime, urime por me gota bosh Very Happy Very Happy Very Happy

30default Re: Urimet Per Forumin !! prej Wed May 21, 2008 10:20 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
iiiiiiiiii e pse kshu mi afro


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

31default Re: Urimet Per Forumin !! prej Wed May 21, 2008 10:21 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Nuk pashe gota prandaj Cool

32default Re: Urimet Per Forumin !! prej Wed May 21, 2008 10:22 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Me fto mu per darke se i mor un gotat dhe shampanjen kto te tjeret pastaj le te majn shishen bosh


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

33default Re: Urimet Per Forumin !! prej Wed May 21, 2008 10:39 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
per darke te takon ty, une jam mysafire.

34default Re: Urimet Per Forumin !! prej Wed May 21, 2008 10:40 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
emmmmmmmm varet rabbit


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

35default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu May 22, 2008 1:47 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ka nej ven per mu apo mos ti fus hunet Razz

36default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu May 22, 2008 1:47 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
jo per gjo po ky devil s`mush fare vje ene t`fut nej dajak Razz

37default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu May 22, 2008 2:54 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Ka po si jo, Devil nuk besoj te jete aq i keq. Very Happy Very Happy

38default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu May 22, 2008 6:33 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ca jeni tu thon mer se jam pergjumesh . ca veni ka mu sjara se ska ven fare jan zon te gjitha venet i ven un i ven ti kaq marun 2 vene jan Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

39default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu May 22, 2008 9:03 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
hahahahahahaha pse kaq ngushte qenke?
kolektivi nuk ndahet. lol!

40default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu May 22, 2008 9:16 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ehe ndahet si jo Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

41default Re: Urimet Per Forumin !! prej Wed Jun 11, 2008 4:32 pm

hardboss

avatar
user i ri
user i ri
ju pergezoj per forumin WinkEdituar pėr herė tė fundit nga StRuGaNi nė Thu Jun 12, 2008 10:48 am, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Jo Reklama)

http://besa-bes.top-forum.net

42default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu Jun 12, 2008 10:48 am

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Flm

43default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu Jun 12, 2008 11:22 am

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
tnx

44default Re: Urimet Per Forumin !! prej Fri Jun 20, 2008 12:46 pm

ela

avatar
user i ri
user i ri
shum i bukur imazhi ri urime Smile

45default Re: Urimet Per Forumin !! prej Sat Jun 21, 2008 2:30 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
thank you ela

Http://Anoida.CoM

46default Re: Urimet Per Forumin !! prej Sat Jun 21, 2008 2:36 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
ela shkruajti:shum i bukur imazhi ri urime Smile
Flm ela kiss

47default Re: Urimet Per Forumin !! prej Mon Jun 23, 2008 9:24 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
affraid

48default Re: Urimet Per Forumin !! prej Mon Jun 23, 2008 10:04 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
car ke me crow

Http://Anoida.CoM

49default Re: Urimet Per Forumin !! prej Mon Jun 23, 2008 10:06 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hic me lale hajde ke chit-chat

50default Re: Urimet Per Forumin !! prej Mon Jun 23, 2008 10:08 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
ok

Http://Anoida.CoM

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi