Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:35 pm


You are not connected. Please login or register

Urimet Per Forumin !!

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 3 e 3]

51default Re: Urimet Per Forumin !! prej Tue Jun 24, 2008 7:02 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
shum e bukur pamja e re e forumit cool fare

52default Re: Urimet Per Forumin !! prej Fri Jun 27, 2008 2:08 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
po esht ber shum bukur urime Devil

53default Re: Urimet Per Forumin !! prej Fri Jun 27, 2008 2:14 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
Flm..

Http://Anoida.CoM

54default Re: Urimet Per Forumin !! prej Sat Jun 28, 2008 8:39 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pershendetje nga une loli cheers Smile

55default Re: Urimet Per Forumin !! prej Sun Jun 29, 2008 10:53 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
resp. all

Http://Anoida.CoM

56default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu Jul 17, 2008 9:20 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
urime per forumin gjithashtu dhe per emrin e ri qe i eshte vene Anoida cheers

57default Re: Urimet Per Forumin !! prej Fri Jul 18, 2008 10:39 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Lolita mire se u ktheve perseri Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

58default Re: Urimet Per Forumin !! prej Tue Sep 16, 2008 9:33 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Devil shum bukur kjo pamje lene keshtu dhe mos na i ndro me cheers

59default Re: Urimet Per Forumin !! prej Wed Sep 17, 2008 1:41 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
urimet e mia:)

60default Re: Urimet Per Forumin !! prej Wed Sep 17, 2008 8:32 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
lolita agjentja dallavere shkruajti:Devil shum bukur kjo pamje lene keshtu dhe mos na i ndro me cheers
U tha U bo Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

61default Re: Urimet Per Forumin !! prej Wed Sep 17, 2008 10:43 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
E bukur kjo mos e luj mo ke qa t`gjith se po na duket sikur kena hy me nej forum gabimisht Razz

62default Re: Urimet Per Forumin !! prej Wed Sep 17, 2008 10:46 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Mire se nuk do ta lujm mo pa merak
DeViL mir e kan parafolesit mos e luj mo!

http://Shqiperia.co.nr

63default Re: Urimet Per Forumin !! prej Tue Nov 18, 2008 10:18 pm

Lupo

avatar
user i ri
user i ri
Pershendetje te gjitheve urime per forumin shum i bukur..

64default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu Nov 20, 2008 8:54 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
i bukur me duket dhe mua por ngaqe futem nga cel im me mundon cik.

65default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu Nov 20, 2008 11:23 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
amon mer se ka lloj lloj stilesh te lujn menc fare sdi ca te mash e ca te heqesh kjo qe eshte tani psh eshte mir po del nej nji tjter me e bukur edhe te prishet menja lol

http://Shqiperia.co.nr

66default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu Nov 20, 2008 11:37 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Lupo shkruajti:Pershendetje te gjitheve urime per forumin shum i bukur..

Flm plako

http://Shqiperia.co.nr

67default Re: Urimet Per Forumin !! prej Fri Nov 21, 2008 12:23 am

Lupo

avatar
user i ri
user i ri
Morphine shkruajti:
Lupo shkruajti:Pershendetje te gjitheve urime per forumin shum i bukur..

Flm plako

te lutem lale Smile

68default Re: Urimet Per Forumin !! prej Fri Nov 21, 2008 2:01 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
I bukur kshu me verte urime Very Happy

69default Re: Urimet Per Forumin !! prej Fri Nov 21, 2008 2:28 pm

Verona

avatar
user i ri
user i ri
Urime per forumin shum i bukur
Devil flm per ftesen Smile

70default Re: Urimet Per Forumin !! prej Thu Jan 29, 2009 6:04 pm

Milanisti


user i ri
user i ri
Devil Paske Hec shum Ti Urime Razz

71default Re: Urimet Per Forumin !! prej Fri Jan 30, 2009 11:18 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahaha evalla

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 3 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi